Lista produktów marki SAMET

SAMET łączy w sobie 47 lat doświadczenia w branży z innowacyjnym podejściem do produkcji akcesoriów meblarskich najwyższej jakości. Firma, założona w Stambule w 1973 roku, stała się liderem tureckiego przemysłu meblowego, zyskując uznanie zarówno na rodzimym rynku, jak i w ponad 80 krajach na pięciu kontynentach.

Za fundamenty sukcesu firmy SAMET leżą ponad 6000 produktów, które powstały dzięki wykorzystaniu nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz 49-letniemu doświadczeniu w branży. Firma utrzymuje się na pozycji lidera przemysłu akcesoriów meblowych, oferując produkty dostosowane do elastyczności systemów produkcji, marketingu, funkcjonalności i projektów estetycznych.

Zespół SAMET składa się z 1150 wykwalifikowanych pracowników, zatrudnionych w nowoczesnych i wysoce wydajnych obiektach produkcyjnych o łącznej powierzchni 80 500 m². Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, firma jest w stanie sprostać najwyższym standardom jakościowym. Instytut SAMET R&D, z 88 inżynierami skoncentrowanymi na innowacji i designie, jest liderem w opracowywaniu nowych metod produkcyjnych.

SAMET nie tylko dostarcza produkty o najwyższej jakości na rynki krajowe, ale także zdobywa uznanie na arenie międzynarodowej. Obecnie posiada ponad 500 punktów sprzedaży w Turcji, a także 500 krajowych sprzedawców, obsługujących rynek eksportowy firmy obejmujący ponad 80 krajów. Wśród głównych odbiorców znajdują się Stany Zjednoczone, Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Ukraina, Azerbejdżan, Polska, Rumunia, Bułgaria, Kazachstan, Słowenia i Chiny.

SAMET nie tylko dąży do zadowolenia klienta poprzez wysoką jakość produktów, ale także angażuje się w innowacje technologiczne, co sprawia, że jest jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku meblarskim. Firma nieustannie dąży do osiągania kolejnych celów, podnosząc poziom świadomości ekologicznej i udowadniając, że doświadczenie i innowacyjne podejście mogą współistnieć, tworząc receptę na sukces w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.

Aktywne filtry